Huis - te koop - 1050 Ixelles 795.000 €

Huis - te koop - 1050 Ixelles
3 4 200 m² 1 1 PEB : C

Beschrijving

IXELLES – Op een steenworp afstand van het Flageyplein en de vijvers van Elsene

Ontdek dit prachtige karakteristieke triplexhuis, ideaal gelegen in een van de meest gewilde wijken van Brussel.

Het huis baadt in natuurlijk licht en biedt royale volumes, gezellige ontvangstruimtes en een prachtig ruim terras, perfect om in alle privacy van de mooie dagen te genieten in een klein mede-eigendom met een kantoor (mogelijkheid om dit ook te verwerven).

✔️ 3 mooie slaapkamers
✔️ 2 badkamers
✔️ Functionele en gezellige keuken
✔️ Zolder, 2 kelders & garage
✔️ Zonnepanelen
✔️ Alarmsysteem geïnstalleerd
✔️ Uitstekende EPC C

Een zeldzaam pand dat charme, comfort en een uitzonderlijke ligging combineert. Onmiddellijk te bezichtigen!

Algemeen

Referentie 7692433
Categorie Huis
Gemeubeld Nee
Aantal kamers 3
Aantal badkamers 2
Garage Ja
Terras Ja
Parking Nee
Bewoonbare oppervlakte 200 m²
Oppervlakte van het terrein 400 m²
Beschikbaarheid vanaf akte

Gebouw

Bouwjaar 1994
Aantal garages 1
Parking binnen Nee
Aantal parking binnen 1

Naam, Categorie & Ligging

Verdiepingen - aantal 1

In cijfers

Breedte aan straatkant 6.54
Toiletten - aantal 2
Aantal douchekamers 2
Slaapkamer 1 (oppervlakte) 20 m²
Slaapkamer 2 (oppervlakte) 16 m²
Slaapkamer 3 (oppervlakte) 15 m²
Gevelbreedte - breedte 6.54
Terras - aantal 2
Woonkamer (oppervlakte) 70 m²

Basisuitrusting

Keuken Ja
Type verwarming (type (ind/coll)) individueel

Woonomgeving

Winkels (afstand (m)) 400
Scholen (afstand (m)) 230
Openbaar vervoer (afstand (m)) 290
Sportcentrum (afstand (m)) 1600
Winkels in de buurt Ja
Scholen in de buurt Ja
Openbaar vervoer in de buurt Ja
Strand in de buurt Nee
Sportcentrum in de buurt Ja
Autostrade in de buurt Ja

Prijs & kosten

Onroerende voorheffing - bedrag 2255.17 €

Water Ja
Oplaadpunt voor elektrische voertuigen Ja

Omgeving

Type buurt residentiële wijk
Type buurt 2 rustig
O-Peil (overstromingstype) niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Hoofdkenmerken

Terras 1 (oppervlakte) 50 m²

Veiligheid

Alarm Ja

Certificaten

Elektriciteitskeuring beschikbaar (ja/nee) nee

Energie

EPC-klasse C
EPC (Kwh/m²/j) 150
CO2 uitstoot 27
E totaal (Kwh/jaar) 27322
EPC unieke code 20250919-0000727911-01-04
EPC valid until (datetime) 18-09-2035
EPC datum (datetime) 19-09-2025
Renovatieverplichting Ja
Contact opnemen voor het pand : 7692433

* Verplichte velden

Selectie van bezienswaardigheden
Cookievoorkeuren